Full moon SUP Tour Sierdswiel

From: 16,50

Op woensdag 11 juni a.s. (was 12 mei) organiseren we een Full moon SUP Tour vanaf het haventje in Giekerk.
Peddel jij ook mee?

We suppen ca. 6 km door een pracht  natuurgebied via de Ryd en over het mooie meertje Sierdswiel. Je komt hier veel verschillende watervogels tegen en je ziet de mooiste Sunset.

Verzamelen om 20.15 uur bij het haventje aan de Rinia van Nautaweg in Giekerk en gaan om 20.30 uur het water op.

Inflatable huurboard reserveren

Product price: 16,50
Total options:
Order total:

Description

Neem een flesje water / limonade en wat te eten mee voor onderweg. En voor de zekerheid een handdoek en een extra setje kleding.

Deelname kosten:

Voor de SUP Tour met inflatable huurboard betaal je EUR 23,50 en kom je met je eigen board dan EUR 16,50.

Bij de SUPSkool kun je suppen met voordeel met een SUPSkool Strippenkaart:

Een 3x Strippenkaart incl. inflatable huurboard kost EUR 63,50, een 5x Strippenkaart EUR 102,50 en een 12x Strippenkaart EUR 225,50. Ook is het mogelijk om te kiezen voor een Strippenkaart met eigen board en extra korting.

Studenten suppen met studentenkorting bij de SUPSkool.

Belangrijk! De SUP Tour gaat door met minimaal 6 deelnemers en enige SUP ervaring met SUP Tourtochten is een vereiste om deel te kunnen nemen.

Parkeren:
Aan de Rinia van Nautaweg in Giekerk (bij het haventje)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Full moon SUP Tour Sierdswiel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *